• portfolio_1
  Weterynaryjne książeczki zdrowia to nasz sztandarodwy produkt. Wykonujemy je już od kilkunastu lat, korzystają z nich lekarze weterynarii i hodowcy z całej Polski. Projekty okładek przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta - sami możecie Państwo zdecydować jak będzie wyglądała Wasza książeczka, na okładce możemy zamieścić Wasze logo, dane teleadresowe, godziny przyjęć itp. Możecie Państwo także samodzielnie decydować o wnętrzu książeczki zdrowia.
 • portfolio_2
  Nasze karty są świetnym nośnikiem reklamowym dla praktyki - z jednej strony zwiększają więź między właścicielem zwierzęcia, a lekarzem. Z drugiej - są dla właścicieli zwierząt pomocne przy planowaniu kolejnych wizyt u Państwa. Dodatkowo karty mogą pełnić rolę kart rabatowych.
  Karty pacjenta wymiarem odpowiadają kartom kredytowym. Można je więc swobodnie nosić w portfelu. Drukowane są w pełnym kolorze, na sztywnym kartonie (patrz specyfikacja). Projekt karty przygotowujemy nieodpłatnie.
  Przednia strona karty to wizytówka praktyki weterynaryjnej, drukowana w pełnym kolorze i laminowana. Przednia strona zawiera także numer, indywidualny dla każdego pacjenta.
  Strona tylna nie jest laminowana - można po niej pisać. Standardowo umieszczamy tu pola do wpisywania informacji o terminach kolejnych szczepień oraz odrobaczeń, pola te możemy jednak dostosować także do innych adnotacji (bez dodatkowych opłat).
 • portfolio_3
  To produkt, który w ostatnich miesiącach zyskuje coraz większą popularność wśród lekarzy weterynarii. Bloczki z nagłówkiem praktyki weterynaryjnej pozwalają na wypisanie zaleceń dla pacjentów czy dawkowania leków. Bloczki weterynaryjne drukujemy zarówno w kolorze, jak i w wersjach czarno-białych, co sprawia że są naprawdę bardzo tanie.
 • portfolio_4
  Na prośbę współpracujących z nami od lat lekarzy weterynarii poszerzyliśmy ofertę o karty pocztowe z przypomnieniem o zbliżającym się terminie szczepienia psa/kota.
  Przednia strona takiej pocztówki, to miejsce na grafikę oraz dane Państwa gabinetu czy przychodni. Na tylnej stronie zamieszczamy zaproszenie do ponownego szczepienia zwierzęcia oraz miejsce do wpisania terminu szczepienia i adresu odbiorcy.

  W sprawie cen i projektów prosimy pisać na adres biuro@ksiazeczkizdrowia.pl
 • portfolio_5
  Potrzebujecie wizytówek? Mamy naprawdę dobre ceny. A do tego projekt gratis! Sprawdźcie sami!
 • portfolio_6
  Teczki na dokumenty to produkt dedykowany dla hodowli zwierząt. Aby otrzymać ofertę, napiszcie do nas: biuro@ksiazeczkizdrowia.pl
 • portfolio_7
  Potrzebujecie nowej strony internetowej? Napiszcie do nas na biuro@ksiazeczkizdrowia.pl, sprecyzujcie jakie macie oczekiwania, jakie elementy i funkcjonalności powinna mieć Wasza strona. Przygotujemy dla Państwa wstępną, niezobowiązującą ofertę.
 • portfolio_8
  Potrzebujecie produktu, którego nie ma w naszej standardowej ofercie? Koniecznie napiszcie do nas na biuro@ksiazeczkizdrowia.pl - może będziemy mogli pomóc! Współpracujemy z wieloma drukarniami specjalizującymi się w nietypowych zamówieniach. Dzięki specjalnym warunkom cenowym u naszych partnerów, będziemy mogli przygotować dla Państwa naprawę dobrą ofertę!

Kontakt z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu